Wykładowca
Forum Dentysty Praktyka

Zawsze blisko Ciebie

Wojciech Ryncarz foto

DDS, MSc

Wojciech Ryncarz

Wojciech Ryncarz

Absolwent Wydziału Stomatologii Akademii Medycznej w Warszawie. Należy do lekarzy-pionierów, którzy w Polsce wprowadzili w codziennej praktyce leczenie implantologiczne. Swoich pierwszych pacjentów implantologicznych prowadzi od 1992 roku. Od 1995 roku pracuje wyłącznie we własnej praktyce prywatnej poświęconej stomatologii estetycznej i implantologii. Jeden z członków- założycieli Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej, obecnie od 2016 roku Prezydent PASE. Cały czas nie tylko poszerza swoje kompetencje zawodowe, ale również od lat zajmuje się dydaktyką. Od 2015 związany z Zakładem Chorób Błon Śluzowych i Przyzębia Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Na stałe współpracuje jako konsultant z kilkoma klinikami stomatologii estetycznej i implantologii na terenie Polski.
Pierwsze swoje implantologiczne szlify uzyskał na Uniwersytecie w Bernie, Szwajcaria. Lata praktyki pozwoliły uzyskać tytuł Master of Science w dziedzinie Implantologii Stomatologicznej na Uniwersytecie we Frankfurcie, Niemcy. Ukończył również pełen program Studium Podyplomowego Kois Center – Seattle, USA.
Specjalizuje się w kompleksowych pracach mających na celu nie tylko rekonstrukcje braków uzębienia w oparciu o implanto-protetykę, ale również w codzienniej praktyce poprawĘ estetyki uśmiechu.
Prowadził pierwsze w Polsce “Metamorfozy” dla miesięcznika Claudia i TVN.