Temat
Forum Dentysty Praktyka

Zobacz czego dotyczy

Poprawianie uśmiechu – bezpośrednie, kompozytowe korekty przednich zębów (cz. 3)

W trzeciej i ostatniej części tematu zobaczysz jakie materiały kompozytowe wybierać i jakimi metodami możesz pracować, Twoje wypełniania staną się niewidoczne. Poznasz sztuczki, które sam stosuję w swojej praktyce, dzięki temu Twoja praca będzie szybsza i bardziej przewidywalna. No i na koniec nauczysz się jak wypolerować wypełnienie, tak żeby wyglądało jak naturalne szkliwo, a Twoje odbudowy będą trwałe i nie będę się przebarwiać.

Jeżeli:

  •  masz wymagających pacjentów, którzy oczekują od Ciebie wysoce estetycznych prac,
  • chcesz by Twoje wypełnienia były nie do odróżnienia od naturalnego zęba,
  • chcesz zobaczyć jak polerować wypełnienia, by Twoje odbudowy się nie przebarwiały w przyszłości,
  • chcesz zobaczyć sprawdzone triki i nauczyć się technik estetycznej pracy z materiałami kompozytowymi, by pracować w prosty i powtarzalny sposób.

Ten wykład jest dla Ciebie!

Dzięki temu i poprzednim dwóm wykładom dowiesz się jak w prosty sposób poprawić uśmiech swoich pacjentów. Poznasz nowe techniki i triki przydatne przy bezpośrednich wypełnieniach. Przypomnisz sobie zasady estetyki uśmiechu. Nauczysz się też jak optycznie zmieniać zęby. Sprawdzisz też jak wykonać charakteryzację zębów. Wszystko po to żeby efekty prostej, szybkiej, łatwej do modyfikacji pracy były jak najbardziej spektakularne. No i sprawisz, że Twoi pacjenci będą się częściej i chętniej uśmiechać.

Prowadzenie:

Data szkolenia:

09.05.2020 00:00

Powtórki:

Zobacz inne tematy: