Partnerzy

Patron Tytularny sympozjów FDP

 • materiały kompozytowe
 • systemy łączące najnowszej generacji
 • masy wyciskowe
 • antybiotyki do periodontologii

Firma Kulzer jest producentem materiałów i sprzętu dla stomatologii i protetyki. Poprzez nowoczesne rozwiązania technologiczne skutecznie wpływa na efektywność procesu leczenia. Produkty firmy są obecne na polskim rynku od prawie 20 lat i dostępne przez szeroką sieć dystrybutorów. Dzisiaj asortyment firmy to materiały kompozytowe, systemy łączące najnowszej generacji, duży wybór mas wyciskowych, filmy rtg, akcesoria stosowane przy znieczulaniu oraz wiele innych. Oprócz materiałów stomatologicznych Kulzer to także urządzenia i materiały laboratoryjne do wyposażenia pracowni protetycznych

Partner sympozjów FDP

 • pasty do zębów
 • szczoteczki do zębów
 • produkty do higieny jamy ustnej

Colgate to firma o zasięgu globalnym, prowadząca działalność w ponad 200 krajach producent m.in. past i szczoteczek do zębów.

Partner sympozjów FDP

 • czasopismo dla stomatologów

Art of Dentistry to czasopismo specjalistyczne skierowane do osób pragnących aktywnie pogłębiać swoją wiedzę oraz inwestować w swoją praktykę. Czasopismo porusza zagadnienia z rożnych dziedzin stomatologii (endodoncji, periodontologii, stomatologii estetycznej, stomatologii zachowawczej, implantologii, chirurgii stomatologicznej, protetyki, ortodoncji, farmakologii) a także porady z zakresu ergonomii oraz psychologii w stomatologii, komunikacji interpersonalnej, zarządzania i marketingu. Prezentujemy także zaproszenia na konferencje, wystawy, sympozja oraz relacje z imprez branżowych.

Partner warsztatów dla higienistek

 • urządzenia do profilaktyki jamy ustnej

E.M.S. Electro Medical Systems S.A. należy do światowych liderów w zakresie urządzeń i materiałów używanych w stomatologii, specjalizując się w dziedzinie profilaktyki. EMS gwarantuje jakość i bezpieczeństwo swoich produktów dla pacjentów oraz użytkowników. Do najbardziej znanych rozwiązań opracowanych przez EMS należą metody AIR-FLOW oraz PIEZON, a także najnowszy protokół GUIDED BIOFILM THERAPY zapewniający komfortowe i bezbolesne wykonywanie profesjonalnej profilaktyki.

Partner sympozjów FDP

 • czasopismo dla stomatologów

Polska Stomatologia Dziecięca to czasopismo naukowe, w sposób praktyczny przybliżające najważniejsze aspekty stomatologii dziecięcej.

Partner sympozjów FDP

 • usługa prawna dostosowania praktyki lekarskiej do obowiązujących przepisów prawa

RODO dla LEKARZA to usługa prawna skierowana do lekarzy i lekarzy dentystów, którzy chcą prowadzić gabinet zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i standardami unijnymi. 

Partner sympozjów FDP

Oferuje szeroki wachlarz kursów indywidualnych (COACHING) i grupowych dla lekarzy stomatologów i asysty dentystycznej obejmujących praktycznie wszystkie działy stomatologii.

Małe grupy szkoleniowe oraz duży nacisk na praktyczną część szkolenia (ćwiczenia oraz symulacje zabiegów na fantomach i materiale zwierzęcym) sprawiają, że kursanci wychodzą ze szkolenia nie tylko z wiedzą teoretyczną, ale przed wszystkim z umiejętnościami praktycznymi, które od razu mogą zastosować w swojej codziennej pracy.

Przy zgłoszeniu na hasło FDP – 15% zniżki na dowolne szkolenie.

Jesteśmy zawsze blisko 
Ciebie​

Kiedy i gdzie możesz się z nami spotkać?