Kilka słów o
Forum Dentysty Praktyka

Zawsze blisko Ciebie

Najważniejsze
fakty i daty

Historia FDP

Sympozja i szkolenia dla stomatologów

Kursy dentystyczne i sympozja Forum Dentysty Praktyka organizujemy nieprzerwanie od 2008 roku. Od tamtego momentu przygotowaliśmy i przeprowadziliśmy 116 sympozjów goszcząc na naszych spotkaniach ponad 13 500 lekarzy. 

Naszą misją jest dotarcie z interesującymi treściami prezentowanymi przez wykładowców – praktyków, do lekarzy dentystów, higienistek i asystentek stomatologicznych w pobliżu ich miejsca zamieszkania.

Rokrocznie organizujemy sympozja i kursy dentystyczne w wybranych miastach Polski, po to by umożliwić udział w interesujących szkoleniach stomatologom, higienistkom i asystentkom blisko ich miejsca zamieszkania i pracy. Sympozja oraz szkolenia stomatologiczne są okazją do podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych oraz spotkania ze znanymi w środowisku wykładowcami.

Uczestnicy Forum Dentysty Praktyka otrzymują punkty edukacyjne.

Organizatorem sympozjów Forum Dentysta Praktyka jest firma AVIGRAF

2017

Rok 2017 to  jubileuszowa dziesiąta edycja sympozjów FORUM DENTYSTY PRAKTYKA. 10 spotkań, w dziesięciu największych miastach Polski.

2014

FORUM DENTYSTY PRAKTYKA organizowane wspólnie z FORUM PROFESJONALNEJ STOMATOLOGII

2012

Piąta edycja sympozjów FDP. To juź mały jubileusz.

2010

Trzecia edycja sympozjów z FORUM DENTYSTY PRAKTYKA. Równolegle prowadzimy szkolenia dla asystentek stomatologicznych. Uruchamiamy kolejny projekt pod nazwą ŚNIADANIE Z FORUM DENTYSTY

2008

Inauguracja cyklu FORUM DENTYSTY-PRAKTYKA zorganizowaliśmy 9 spotkań w największych miastach Polski dla lekarzy dentystów. Naszymi partnerami są m.in. KAVO Polska oraz Gaba International dystrybutor ELMEX w Polsce